Ercom Bilgisayar
Sepete Git
Online : 3 Toplam : 2475625 - 23-05-2024

Türkçe
Ana Sayfa Ürünlerimiz Yazılım Yükleme Bölümü Haberler Referanslarımız Markalar Kurumsal İletişim
Hayallerinizi Şekillendirin, Kuruluş 1997 - 27. yılımız... 🧿
CNC Referanslarımız (679)
244
177
126
63
22
13
11
9
5
5
2
1
1
Haberler

Gizlilik Politikası
Gizlilik Politikası - www.ercom.com.tr
Son Güncelleme Tarihi : 11 Mart 2013

ercom.com.tr sitesi , sizinle ilgili bilgilerin nasıl kullanıldığı ve paylaşıldığının sizin için önemli olduğunu bilmektedir ve bu gayede çaba göstermektedir. Bu bilgilerin kullanım ve paylaşımın dikkatli ve hassas bir şekilde yapılmasında bize olan güveninize teşekkür ederiz. Bu beyan gizlilik politikamıza dair açıklamalar içermektedir. ercom.com.tr web sitesini ziyaret etmekle bu gizlilik beyanında belirtilen uygulamaları kabul etmiş ve bunlara uymayı taahüt etmiş sayılmaktasınız.

Talep Edilen Bilgiler :
• Sizin Verdiğiniz Bilgiler : Sitemizdeki kayıt formları, başvuru formları, yorumlar, irtibat bilgilerinizi (örneğin hizmet no, isminiz, email adresiniz, telefon numaralarınız, adresiniz ve posta adresiniz) vermenizi talep etmektedir. Yukarıda bahsedilen Kişisel Bilgilerinizi, başvurularınız hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek ve üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek amacıyla kullanmaktayız. •Otomatik Bilgiler: Sitemizde cookie (çerez) dosyaları kullanılmakta ve güvenliğiniz için kullanılmaktadır.
• E-Mail İletişimi : ercom.com.tr ' ye başvurunuz sonrası aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece gerek haftalık bilgilendirme e-mailleri gerekse ilgi alanlarınıza göre özelleştirilmiş mailler, e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma seçeneğiniz bulunmaktadır. Bu e-maillerin içerigi, hizmetler ve kampanyalar hakkında bilgi içerecektir.

Bilgilerin Kullanimi :
•İrtibat Bilgileri : İrtibat bilgileriniz gereken hallerde sizinle sitemizde yaptığınız işlemlerle ilgili olarak temas kurabilmek için kullanılmaktadır. Yukarıda belirtilen husus saklı kalmak üzere, yasaların men ettiği durumlar haricinde isim veya adresinizi diğer organizasyonlara vermeyeceğiz. ercom.com.tr, kamu güvenliğinden sorumlu resmi makamlarla talepleri halinde kişisel bilgilerinizi paylaşma hakkını daima saklı tutar.
•Diğer Siteler, 3. Şahıslar ve Bunların Gizlilik Politikaları: Bu sitede başka sitelerin linkleri bulunabilir. ercom.com.tr, bu web sitelerinin gizlilik uygulamaları veya içeriklerinden veya üçüncü tarafların gizlilik politikaları ve uygulamalarından sorumlu değildir. Diğer Hususlar Gizlilik Tedbirlerimiz Bu site kontrolümüz altındaki bilgilerin kaybedilmesi, kötüye kullanılması veya tadil edilmesini önleyici güvenlik önlemlerine sahiptir. Tarafınıza ait isim ve adres dahil olmak üzere kişisel bilgilerinizi şifrelemekte ve bu bilgiler İnternet üzerinde dolasımda iken okunmasını engellemektedir. Kişisel olarak tanımlanabilir müşteri bilgilerinin toplanması, saklanması ve ifşası ile ilgili olarak fiziksel, elektronik ve prosedürel koruma önlemleri kullanmaktayız. Güvenlik prosedürlerimiz, bazı durumlarda size kişisel bilgi ifşa etmeden önce kimliğinizi kanıtlamanızı talep edebileceğimiz anlamına gelmektedir. Bilgisayarınızın yetkisiz erişime karsı korunması sizin için önem taşımaktadır. Paylaşılan bir bilgisayarı kullandıktan sonra kişisel başvuru bilgilerinizin yer aldığı bölüme ait bilgi ekranını kapatmayı unutmayın.

Bildirimler ve Değişimler : İşletmemiz sürekli olarak değişmektedir ve bu nedenle gizlilik beyanımız da değişecektir. Son değişiklikleri görmek için web sitemizi sık sık ziyaret etmelisiniz. Aksi belirtilmediği takdirde, mevcut gizlilik politikamız siz ve başvurunuzla ilgili olarak elimizde bulunan bütün bilgiler için geçerlidir. Bu gizlilik beyanı, bu sitedeki uygulamalar veya bu sitede yaptığınız işlemlerinizle ile ilgili herhangi bir şüphe veya kaygınız varsa info@ercom.com.tr mail adresini kullanarak bizimle irtibat kurunuz.

Bütün yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen mail listemize katılın.
Site Haritası Ercom Bilgisayar - İstanbul - Türkiye +90 850 333 1 666
Copyright © 1997 - 2024 Ercom Bilgisayar. Tüm hakları saklıdır.
Gizlilik Politikası

Müşteri Hizmetleri
İade Şartları
Bizi Takip Edin :